Masáže Klasicky

Praha 4 Vyšehrad nebo u Vás

Objednávky Po-Ne 08-20 hod. +420 733 654 123

Ohlasy na masáže

Kontaktujte nás prosím ohledně hodnocení, připomínek a námětů týkajících se těchto stránek a našich služeb.

Zde může být i vaše vyjádření ...

Datum

Klient

Hodnocení/připomínka/námět

16.10.2016Monika,43 Masáž byla báječná! Zase jsem se cítila jako znovuzrozená :-) Bedra jsou super, šíje bolí, ale to jsem čekala, po masáži se to vždycky rozbolí, ale pak by to mělo ustoupit a zlepšit se. Nevím jak Ty, ale já jsem zase cítila, jak to mezi námi všechno krásně proudilo, jsi určitým způsobem krásně zvláštní a já si k Tobě pro tu zvláštnost chodím. Přijdu ráda zas:-)
10.10.2016Věra,48 Na masáži u Jirky jsem nebyla celé léto a už jsem měla vyloženě „absťák“ na jeho jemné ruce, které přesně ví, kde člověk potřebuje pohladit a srovnat. A už se zas těším na příště.
2.10.2016Karolína,45 Byla jsem na masáži jednou a chválím ruce, lepšího maséra jsem nezažila. Moc děkuji Jirko a určitě zas přijedu...
11.3.2016Monika,39 Tak copak říci a dodati, šla jsem na masáž úplně poprvé, a netušila jsem, jak to může být skvělý zážitek, moc ráda půjdu znovu a určitě doporučím ostatním. Moc díky, užila jsem si to a je mi mnohem lépe.
10.3.2016Monika,47 Tak opět naprosto skvělá masáž u Jirky. Jsem člověk, který neumí vypnout baterky a včera se mi to poprvé pod Jiříkovýma rukama povedlo. Skvělé, úžasné a moc, moc děkuji. Ráda se vrátím a co více, VŠEM VŘELE DOPORUČUJI. Neváhejte a jděte, přidejte se k nám, spokojeným a věrným klientkám :)
2.2.2016Zuzana,45 Po nedělní masáži se cítím stále skvěle, opravdu tvoje ruce jsou zázračné, připomínky žádné, jenom že to uteklo tak rychle, nechala bych se rozmazlovat masáží ještě déle. Moje hodnocení je na jedničku.
1.2.2016Dana,47 Nemám žádný zdravotní problém, chodím si ty masáže opravdu užít a trochu i poznat sebe sama. Komentovat práci Jirky je asi zbytečné, vše tu již zaznělo. Má mimořádný cit pro klienty a to je velké plus.
18.1.2016Dana,47 Jirko, děkuji moc za dnešní masáž, byla jsem opravdu spokojená. Přijdu zase. Jen budu mít trochu pauzy, mám ještě nevybrané vouchery k Thajkám z vánoc :). Telefon na Tebe mám i mail, tak se ozvu včas.
Připojuji se k děvčatům, opravdu není co vytknout. Masáž jsem si moc užila. Děkuji Jirkovi :)
15.1.2016Eva,45 Bylo to moc prijemne, zadicka jsou jako nova, Jirka je skvělý :-)
14.1.2016Dana,48 Ahoj Jirko, chci Ti ještě jednou poděkovat za úžasnou masáž při které jsem si nádherně odpočinula a moje zádička byla jako v bavlnce. Musím říct že máš zlaté ručičky, tvůj přístup je profesionální a k tomu jsi ještě velmi galantní muž. Takže vřele doporučuji ženám, které mají problém z intimitou .. skutečně profesionální přístup ve všech směrech. Ještě jednou děkuji a brzy na viděnou.
14.1.2016Jarka,45 Dnes jsem opět navštívila maséra Jirku, kterému bych i touto cestou ještě jednou poděkovala. Za jeho přístup, něžné ruce při masáži, dokonalou, odpočinkovou atmosféru. Doporučuji vám všem, kteří si potřebujete a přejete příjemně odpočinout ..
.. a jinak, na Tvou masáž bych mohla obden :-)
13.1.2016Monika,43 Samozřejmě, všechno bylo v pořádku :-) A poté mě nic nebolelo, jenom trochu šíje, ale to je dobře. Na tancích jsem všechno bravurně zvládala. Jak už jsem říkala, masáž byla moc příjemná, jemnější, na pohodu a moc jsem si to užila. A báječně mi to při pondělku zvedlo náladu! V práci jsem Tě vychvalovala :-) Všechny ty příjemné věci mám v plánu, umím se mít ráda:-) Tak mi drž pěsti, abych ty plány opravdu uskutečnila.
10.1.2016Petra,35 Až do teď záda poslouchají, prakticky o nich nevím. Připomínky žádné nemám, jak bych mohla, když jsi mě tak skvěle dal dohromady. Úžasně jsem si s Tebou odpočinula a přišla na úplně jiné myšlenky. Aspoň na chvíli jsem měla pocit, že mám hlavu zase čistou. Děkuji.
8.1.2016Pavla,52 Dobrý den, děkuji za optání :-)! Nejdříve jsem vůbec necítila záda, což je pozitivní hodnocení, normálně mě záda téměř nepřetržitě bolí. Díky skolióze jsem na bolest zad zvyklá. Druhý den jsem naopak spíše věděla o každém svalu, nebolelo to, ale svaly byly unavené, např. jako po plavání. Během víkendu jsem se cítila dobře, celkově to pomohlo k uvolnění. V neděli jsem po delší pauze seděla 2 hodiny na koni, takže dneska jsem rozlámaná a těším se na středu. Masáž samotná byla velmi příjemná.
16.12.2015Jolana,38 Všichni si říkáme, že se nenecháme strhnout tím vánočním chaosem, málokdo ale nepodlehne... co pomůže? zavolat, objednat se, natáhnout se a užít si skvělou masáž ;-) Pondělí, opět na Vyšehradě u Jiřího.. nejen dobří holubi se vracejí :-D
13.12.2015Andrea,39 Páteční masáž byla opět skvělá... jen by to chtělo častěji :-). Díky
13.12.2015Věra,48 Ahoj, před Vánoci jezdím hodně autem, tak má záda volají po péči. Tu jsem svěřila do rukou Jiřího a nelitovala jsem. Masáž byla moc prima, taková hladivá, hýčkající... sobotu jsem přežila v pohodě, o zádech jsem ani nevěděla. Díky.
12.12.2015Jarka,45 Dnes jsem již podruhé navštívila "svého" maséra Jirku. Masáž, jakou poskytuje on je jedinečná a že jsem jich prošla mnoho. Dokonalé, klidné a útulné prostředí a předevřím příjemný přístup Jiřího. Při masáži dokáži dokonale vypnout a odjíždím jako znovuzrozená, odpočatá, s novými silami. Jeho ruce jsou velmi jemné a moc šikovné ... Neváhejte a využijte jeho dokonalých služeb :-)
11.12.2015Klára,39 Masáž byla dnes silnější, ale bylo to příjemné :-)
8.12.2015Jolana,38 Včera jsem si dopřála hodinovou péči pana Jiřího, relaxační masáž zad a šíje. Hodina utekla neskutečně rychle, dokonce ho podezřívám, že to bylo více než hodinu, zapomněla jsem se podívat na hodinky :-) Komerční masáže nevyhledávám, pokud mne kdy někdo masíroval, tak jedině někdo, koho dobře znám. Není to ani tak problém s intimitou, spíš se schopností se uvolnit u naprosto cizího člověka. Tohle byla moje první "oficální" masáž, a ... měla jsem neskutečné štěstí, že právě u pana Jiřího ... Skvěle si poradil i s takovým nedůvěřivcem, jako jsem já :-) Schopnost odhadnout, co si klient přeje, je myslím jeho velkou předností. Samotná masáž byla skvělá, prostředí studia na Vyšehradě příjemné, dostatečně klidné, aby člověk mohl vypnout, uvonit se a užívat si. A další velké plus: přes týden se mnoho času nedostává, tak jsem moc uvítala ochotu pana maséra postarat se o mě právě v neděli, kdy většina z nás nejraději odpočívá. Už mám domluvenou další předvánoční masáž ;-)
6.12.2015Eva,51 Ahoj, masáž byla dobrá, taková jemná. ... neváhejte, zavolejte a užívejte si, díky.
5.12.2015Renata,39 Včera jsem byla na masáži ve velmi příjemném studiu Maxx na Vyšehradě. Všem rozhodně doporučuji, milý personál, příjemné prostředí a masér Jirka, který vás zbaví všech starostí a uleví od bolesti, takže se cestou domů cítíte krásně odpočinutí.
4.12.2015Olga,44 Včerejší masáž byla super, já odpočinula v saloně Maxx na Vyšehradě, masáž příjemná, pan masér šikovný, cítím se dnes skvěle, zase přijdu brzy, doporučuji všem.
2.12.2015Gabriela,53 Jo všechno v pořádku, máš neskutečně citlivé ruce, bylo velmi příjemné se od tebe dát masírovat, děkuji.
27.11.2015Klára,39 Dobrý den, se včerejší masáží jsem moc spokojená, dneska se cítím parádně. Za 14 dní mě tam máte zas :-)
22.11.2015Ilona,45 Nedávno jsem navštívila na doporučení mé kamarádky salon Maxx na Vyšehradě. Objednala jsem si relaxační masáž. V práci stojím, takže je velmi příjemné se nechat rozmazlovat masáží. Pan masér byl velmi příjemný a měl velmi šikovné prsty. Po jeho masáži jsem se cítila jako znovu narozená. Proto všem vřele doporučuji.
13.11.2015Tereza,34 Už dlouho jsem hledala "svého" maséra a nemohla jsem na žádného, který by mi vyhovoval narazit. To vše, dokud jsem však nezašla do studia Maxx, kde se mi dostalo skvělé hodinové relaxační masáže, která byla nejen příjemná, ale zbavila mě i veškerých bolestí zad a šíje. Byla jsem nad míru spokojená s milým přístupem i s prostředím. Vřele všem ženám doporučuji :)
10.11.2015Jarka,44 Jste-li unavení, či jen hledáte příjemný odpočinek, pak doporučuji objednat se na relaxační masáž, kterou jsem absolovovala ve studiu Na Doubkové, Praha 5 Smíchov. I já byla velmi mile překvapena příjemným prostředím, cca dvouhodinovou jemnou masáží, kdy jsem zapomněla na veškeré starosti a plně se oddávala jemným, rozmazlujícím dotekům maséra. Velmi ráda se sem brzy vrátím. Doporučuji všem, cena je zanedbatelná a za ten prožitek, uvolnění mysli i těla to rozhodně stojí!
7.11.2015Andrea,39 Rada bych se podelila o mimoradny zazitek, kterym byla relaxacni masaz. S Jirkou jsme se setkali v salonu Maxx na Vysehrade. Uvital me zde nejen prijemne naladeny maser, ale byla jsem uchvacena predevsim prijemnou atmosferou a intimitou masazniho studia. Masaz trvala cca dve hodiny a byla mimoradne prijemna. Byla jsem rozmazlovana a hyckana, jak si jen zena dokaze predstavit. Citila jsem uctu, respekt a porozumeni k cele sve bytosti. S ohledem na vysledny efekt byla masaz cenove velmi prizniva. Vrele doporucuji vsem!
7.11.2015Jana,47 Cítím se moc dobře, máš fakt skvělé ruce. Když nespím ve své posteli, bolívá mě po ránu hlava a dnes jsem vstávala úplně OK. Abych pravdu řekla, klidně bych si to zopakovala hned dnes, já miluju takovéto rozmazlování :-). Ještě jednou díky.
14.10.2013Refit, Mám velikou radost. Stránky jsou pěkné a vtipné. Byl jste šikovný student, budu k Vám posílat klienty. S pozdravem Ivana Smrčková
11.10.2013Ivana,50 Tak ses do masáží dal a to je dobře, máš šikovné ruce!